Флаєри та листівки. Сучасна рекламна поліграфія.

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Блог/Флаєри та листівки. Сучасна рекламна поліграфія.

Флаєри та листівки. Сучасна рекламна поліграфія.

Єврофлаер – це один із сучасних видів друкованої продукції для інформування та приведення потенційних клієнтів. Стандартні розміри єврофлаєрів 100 на 210 мм і нагадує листівку. Їх часто розсилають поштою, так як вони мають зручний формат. Вони завжди мають яскравий дизайн і велику інформативність. Єврофлаєри стають все більш популярні, до того ж виготовлення їх коштує набагато дешевше, ніж друк брошур чи інших рекламних продуктів. Також вони використовуються як додаткові елементи спільно з іншими видами реклами при масштабної рекламної компанії.

Ми друкуємо флаєри будь яким тиражем, та типу паперу. Доставка поліграфічної продукції по Україні безкоштовна, перевізником НОВА ПОШТА.

Рекламне агентство “ПРОмайстер” пропонує широкий вибір щільності паперу для друку, що не менш важливо для компаній які тільки починаю свою діяльність і компаній які вже тривалий час працюють на ринках України і хочуть залучити більше клієнтів і зробити впізнаваність своєї компанії. Єврофлаєри також дуже часто використовують при проведеннях заходів, відкриттів, акцій …  Єврофлаери використовують як листівки інформаційні, запрошення, сертифікати і т. д .. Такий формат може бути видрукувані на крейдованому тонкому папері так і на картоні від простого до дизайнерського картону, виходячи від тематики продукту.

2017-09-11T00:00:13+00:00 11.09.2017/Блог/