Сувенірна продукція

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Сувенірна продукція
Сувенірна продукція 2017-09-01T01:24:31+00:00

Друк на футболках

Друк на чашках

Друк на ручках

Сувенірна продукція. Що потрібно знати про нанесення логотипу?

На сьогоднішній день сувенірна продукція в Житомирі почала користуватися неабияким попитом. Значна роль її стала очевидною. Ринок рекламно-сувенірної продукції стрімко розвивається, поки рано ще говорити, що він остаточно сформований, але вже важко уявити виставки, конференції, промо-акції без будь-яких подарункових сувенірів. Це і ручки з логотипом, і чашки, і запальнички, і брелоки, різні блокноти, щоденники, які прийнято дарувати клієнтам, партнерам і колегам. Пряме призначення промосувеніри – збільшення обсягу продажів компанії.На сьогоднішній день сувенірна продукція в Житомирі почала користуватися неабияким попитом. Значна роль її стала очевидною. Ринок рекламно-сувенірної продукції стрімко розвивається, поки рано ще говорити, що він остаточно сформований, але вже важко уявити виставки, конференції, промо-акції без будь-яких подарункових сувенірів. Це і ручки з логотипом, і чашки, і запальнички, і брелоки, різні блокноти, щоденники, які прийнято дарувати клієнтам, партнерам і колегам. Пряме призначення промосувеніри – збільшення обсягу продажів компанії.

Дійсно, сувенірна продукція з логотипом – це досить легкий і наочний спосіб зверння до свого клієнта. Що стосується бізнес-сувенірів, то цей вид рекламно-сувенірної продукції призначений для потенційних  партнерів. Це такий собі хороший тон, залучення зайвий раз інтересу до свій компанії, якесь нагадування про себе і про своїх добрих намірах по відношенню до своїх партнерів.

Наше рекламне агентство може запропонувати наступні виготовлення сувенірної продукції в Житомирі: комп’ютерні килимки для миші, чашки з будь-яким зображенням, друк на ручках, поліетиленові і паперові пакети, годинники настінні, повітряні кулі з логотипом, прапорці настільні і прапори, запальнички, бейсболки, значки, магніти і т.д. При виготовленні рекламних сувенірів використовуються різні способи нанесення зображень: тамподрук, тиснення, шовкографія, гравірування, деколь. Будь-яка подарункова сувенірна продукція покликана змінити поведінку покупця, створити якісь позитивні емоції.