Пластикові картки

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Пластикові картки
Пластикові картки 2019-01-29T02:33:44+00:00

Пластикові картки

Щільність пластика – 0,76 мм (банківський пластик);
Колір пластика – білий, срібло, золото;
Поверхня – глянцева або матова (остання дорожче на 10%);
Термін виготовлення – 3-4 робочих дня (до 1000 шт.), від 1000 шт. – 5 роб. днів.

Тираж, штук 100 200 400 500 600 800 1000 2000
Картка (білий пласти) 400 грн
Картка срібло, золото

* Ембосування – процес механічного видавлювання елементів  дизайну на лицьовій стороні пластикової карти.
** Типування – фольгування знаків «золотом», «сріблом», червоним, синім, зеленим.
*** Магнітна смуга може бути чорна (вартість вказана вище), а також золотою, срібною, червоною, зеленою, синьою.

Загальний опис

  • Термін виготовлення 6-7 робочих днів
  • Можливий вибір кольору

Безкоштовна доставка
НОВОЮ ПОШТОЮ

Додаткові послуги

  • Набиття люверсів – 3 грн/шт.
  • Кишеня під трубу – 25 грн/м.п.
  • Спайка – 25 грн /м.п.
  • Дизайн від 50 грн.

Виготовлення пластикових карток

Пластикові картки є досить універсальним і зручним інструментом реклами. Вони активно використовуються торгівельними мережами, ресторанами, розважальними центрами для інформування постійних клієнтів про переваги, бонуси та партнерські програми. Карти з пластику достатньо універсальні, зручні, а головне досить довго зберігають свій зовнішній вигляд. Вони допомагають реалізовувати рекламні цілі, а також проводити аутентифікацію клієнтів.

Виготовлення пластикових карток у Житомирі та в цілому по Україні є досить поширеною послугою, якою користуються торгові марки, бренди і магазини для підвищення лояльності своїх клієнтів. Вони є інструментом збільшення продажів, формуванням позитивного іміджу, а головне повсякчас інформують про приналежність клієнта до компанії. В нашій агенції ви зможете замовити виготовлення пластикових карток будь-якої складності. Наші потужності підприємства допомагають реалізовувати безліч побажань клієнтів, таким чином створюючи в індивідуальному дизайні картки. Ми пропонуємо виготовлення клубних, дисконтних, бонусно-інформаційних, подарункових, а також ідентифікаційних карток.

Ціна на пластикову картку залежить від багатьох чинників. Типування, нанесення магнітної смуги, а також надання багатьох інших властивостей пластиковій картці значно збільшує її вартість. У нас ви зможете замовити будь-який дизайн і додаткові елементи пластикових карток, які будуть виокремлювати їх серед інших у гаманці клієнтів. До кожного макету ми здійснюємо індивідуальний підхід що забезпечує найкращі результати. Основним матеріалом для їх виготовлення є пластик високої щільності який також використовується при виготовленні банківських карток. Отримана картка може мати глянцеву чи матову поверхню, а в якості додаткових дизайнерських рішень можна використати типінг – оформлення знаків спеціальною фольгою необхідного кольору.

Досить поширеним додатком до пластикових карток є використання ембоксування. Цей процес охоплює роботи по нанесенню необхідної інформації за допомогою тиснення. Об’ємні написи додають картці особливого стилю, тим самим підкреслюючи статус її власника. Також при необхідності можна замовити нанесення магнітної стрічки одного із запропонованих кольорів і спроектувати ряд інших доповнень, які допоможуть якісно відобразити стиль компанії. Замовляйте виготовлення пластикових карток у Житомирі по найпривабливішім цінам саме в нас, і ми відправимо у будь яке місто України!