Поліграфія

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Поліграфія
Поліграфія 2017-08-30T23:25:55+00:00

Візитки

Листівки / Флаєри

Буклети / Ліфлети

Відкритки / Запрошувальні

Календарики кишенькові

Грамоти / Диспломи  Сертифікати

Фірмові бланки Анкери / Оголошення

Плакати / Афіші

Наклейки / Стікери

Білети / Купони

Бірки / Цінники

Хенгери

Папки

Конверти

Каталоги / Брошури Методички

Кубарики / Сети

Блокноти

Календар “Будинок”

Календар “Піраміда”

Перекидні настінні календарі

Рекламна поліграфія в м. Житомир. Особливості виготовлення та друку поліграфії.

Рекламна поліграфія в м. Житомир. Особливості виготовлення та друку поліграфії. Сьогодні рекламна поліграфія – це дуже важлива складова ринку реклами. Важко уявити проведення будь-якої рекламної кампанії без поліграфії, а бізнесмена і взагалі будь-якої ділової людини без візитки. З кожним роком попит на друк поліграфії в Житомирі стрімко збільшується. З розвитком ринку поліграфії і великий конкурентностью ціни на листівки, візитки, буклети, календарі, наклейки і інші види друкованої продукції стали більш доступні, а цікаві та ефективні рішення зробили прогрессивней ринок поліграфії в Житомирі.

На сьогоднішній день послуги поліграфії в Житомирі стали практично досконалі. Кожна друкарня оснащена сучасним обладнанням. Зростання конкуренції та розвиток комп’ютерних технологій сприяє оновленню виробничо-технічної бази, що дало можливість удосконалити всім давно відомі технології друку. А післядрукарська обробка допоможе зробити будь-яку поліграфію більш виграшній на тлі конкурентів.

Сьогодні поліграфія в Житомирі виготовляється в більшості випадків двома способами друку. Офсетний друк – найпопулярніший спосіб, який використовується при друку середніх і великих тиражів, як правило, від 1000 штук. Офсетний друк всім відома своїм відмінною якістю. Їй характерна передача всіх півтонів, палітри кольорів, друкують навіть найтонші лінії і дрібний шрифт. Великою перевагою цього способу друку є її дешевизна. При збільшенні тиражу вартість друку за одиницю істотно зменшується. Наприклад, двосторонній друк візиток офсетним способом при мінімальній кількості 1000 штук буде коштувати 125 грн, а цифровим способом друку за 100 штук – 90 грн. Цифровий друк використовується при виготовленні малих тиражів. Якість відбитків і стійкість фарби трохи нижче, ніж у офсетного друку. Але якщо Вам потрібна оперативна друк поліграфії малим тиражем, тоді це те, що потрібно. Швидкість досягається за рахунок того, що файли відразу виводяться на друк, тому не потрібно додрукарська підготовка, виготовлення друкованих форм і плівок, а також готова поліграфія не вимагає сушки. За останні роки вартість поліграфії стала порівняно нижче, так як конкуренція між рекламними агентствами і друкарнями значно зросла.

Реклама сприяє збільшенню попиту, цього можна досягти за допомогою різних видів реклами, наприклад, таких як зовнішня реклама, сувенірна продукція, поліграфія, реклама в Житомирі в комплексі може досягти будь-яких рекламних цілей, поставлених перед рекламною агенцією. Що стосується рекламної поліграфії, ми можемо запропонувати практично повний спектр поліграфічної продукції: візитки, рекламні листівки, флаєри, буклети, ліфлети, каталоги, брошури, рекламні проспекти, календарі, листівки, плакати, пластикові карти, наклейки, конверти з логотипом, папки, хенгери , блокноти, упаковка, прапорці, дипломи, бланки і т.д.