Широкоформатний друк

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Широкоформатний друк
Широкоформатний друк 2019-01-28T14:15:11+00:00

Банери (Вивіски)

Плівка (Вітрини, фасади)

Папір (Постери, плакати)

Фотошпалери

Інтер’єрний та широкоформатний друк в місті Житомир та всій Україні

Широкоформатний друк – це сучасні технології, які допомагають створити якісне, яскраве з високою точністю передачі зображення будь-якого розміру. Він є яскравим прикладом найсучасніших технологій, які з успіхом застосовуються при виготовленні найрізноманітніших елементів зовнішньої реклами та інтер’єрних малюнків. Широкоформатний друк в Житомирі дозволяє виготовляти якісні зображення, які відрізняються надійністю і стійкістю до зовнішніх негативних факторів впливу. До них слід віднести ультрафіолетове проміння сонця, висока волога, зокрема опади, а також дуже низькі та високі температурні показники повітря. При широкоформатному друці використовуються лише сучасні чорнила, які дозволяють збільшити термін служби готової рекламної продукції до трьох і більше років. Наша компанія пропонує вам можливість придбати високоякісні банери, наклейки для розміщення у міському та міжміському транспорті, постери та самоклейну плівку за найпривабливішими цінами!
Одним із різновидом широкоформатного другу є інтер’єрний друк. Його сфера застосування набагато більша, яка містить у собі можливість використання отриманого зображення у якості рекламних інтер’єрних носіїв, плакатів, фотошпалер і повноцінних полотен для стін. Високоякісний інтер’єрний друк у Житомирі є одним із найяскравіших і високоефективних способів оформлення сучасних дизайнів інтер’єра, офісів, громадських приміщень і адміністративних будов.
Будь-яка компанія, котра потребує просування свого товару чи послуги на сучасний ринок споживача, розуміє необхідність використання рекламної продукції. Сучасний широкоформатний друк банерів у Житомирі завдяки використанню сучасних технологій дозволяє реалізувати найсміливіші рекламні ідеї. Отримана продукція має дуже практичне значення. При відносно низькій собівартості виготовлення зображення зберігається його функціональність на протязі всього терміну використання у будь-яких умовах дня і ночі. Інтер’єрний друк дозволяє відтворити майже фотографічне зображення будь-якої складності, що забезпечить добрий перегляд як на далекій, так і на дуже близькій відстані від нього. Замовивши послугу у нас широкоформатного чи інтер’єрного друку, можете бути впевнені в швидкому виконанню замовлення з врахуванням побажань замовника. Ви можете замовити як оригінальні шпалери для втілення дизайнерських ідей у своєму домі, офісному приміщенню, так і виготовлення рекламних банерів для зовнішнього використання.