Широкоформатний друк

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Широкоформатний друк
Широкоформатний друк 2017-08-31T14:19:49+00:00

Банери (Вивіски)

Плівка (Вітрини, фасади)

Папір (Постери, плакати)

Фотошпалери

Інтер’єрний та широкоформатний друк в місті Житомир та всій Україні

Сучасний широкоформатний друк в Житомирі – це багатобарвний струменевий цифровий друк на рулонних носіях, таких як банерна тканина, самоклеюча вінілова плівка, перфоплівка, банерна сітка, сітібумага, водостійкий папір «Blue Back» і полотно з подальшою їх постобработкой, яка може включати в себе такі процеси як ламинацию, установку люверсів, спайку, накочення клейового шару, обрізку, плоттерну порізку. Сьогодні виготовлення реклами в Житомирі має високу якість з роздільною здатністю 360 х 720 dpi і дуже доступну ціну. Сфера застосування такого виду друку дуже обширна. Перш за все широкоформатний друк використовують при виготовленні зовнішньої реклами. Якщо Вам потрібна дешева широкоформатний друк – звертайтеся в рекламну компанію “Магніт”!Сучасний широкоформатний друк в Житомирі – це багатобарвний струменевий цифровий друк на рулонних носіях, таких як банерна тканина, самоклеюча вінілова плівка, перфоплівка, банерна сітка, сітібумага, водостійкий папір «Blue Back» і полотно з подальшою їх постобработкой, яка може включати в себе такі процеси як ламинацию, установку люверсів, спайку, накочення клейового шару, обрізку, плоттерну порізку. Сьогодні виготовлення реклами в Житомирі має високу якість з роздільною здатністю 360 х 720 dpi і дуже доступну ціну. Сфера застосування такого виду друку дуже обширна. Перш за все широкоформатний друк використовують при виготовленні зовнішньої реклами. Якщо Вам потрібен дешевий широкоформатний друк – звертайтеся в рекламну компанію “Магніт”!

Є ще один вид друку, який більш якісніший, з відмінною передачею кольору і високою роздільною здатністю (720 х 1440 dpi), що дозволяє отримувати практично фотографічну якість. Це інтер’єрний друк, яку в основному використовують для оформлення місць продажу, оформлення приміщень, вітрин, інтер’єру. Ціна 1 м кв. інтер’єрної друку значно вище ціни широкоформатного друку, але якість виправдовує всі витрати.За допомогою сучасного обладнання від провідних виробників вище зазначеними способами друку можливо оперативне виготовлення постерів, банерів, наклейок в / на транспорт, брендмауеров і т.д. За нашими спостереженнями широкоформатний друк банерів в Житомирі особливо популярна, а також друк на плівці, яка застосовується при оформленні вітрин, вікон, транспорту, вивісок і т.д.

Якщо Вам потрібен широкоформатний друк терміново, можете звертатися до нас. Термін виготовлення складає 2-4 дні. Найчастіше при виготовленні реклами використовується самоклеюча плівка «Oracal» №641, яку застосовують для оформлення вітрин, вікон, вивісок, в дизайні інтер’єру, плоттерной порізки і т.д. Для широкоформатного і інтер’єрної друку використовується біла або прозора плівка. Для реклами в транспорті виготовляються наклейки на цьому ж матеріалі. На даний момент вартість друку на плівці в Житомирі складає 70-90 грн / м кв. (В залежності від способу друку), демонтаж / монтаж реклами 45-60 грн / м кв. Існує також перфорована самоклеюча плівка, яка має отвори діаметром 1,5-2 мм, що дозволяє на затемнювати приміщення зсередини.

Банери (перетяжки, транспаранти) – це вінілова тканина, на якій можливий друк будь-якого макета. Сьогодні важко уявити, щоб зовнішня реклама в Житомирі обходилася без використання банерів. Є різні види банера, які дозволяють фахівцям підібрати оптимальний варіант для замовника. Наприклад, ламінований банер може бути хорошим варіантом, якщо потрібна реклама дешевше і швидше. Якщо ж Вам потрібна більш якісна банерна тканина, тоді друкувати потрібно на литому банері, який характеризується великим вітровим навантаженням і хорошою морозостійкістю. Фарба на таку тканину лягає рівніше, що дозволяє досягти високоякісного зображення навіть при використанні широкоформатного способу друку. Для виготовлення брендмауеров використовують банерну сітку, яка витримує найпотужніші вітрові навантаження, вона легко транспортується так як не має великої ваги. Термін експлуатації банерів 3-5 років в залежності від виду банерній тканині. Сьогодні вартість банера в Житомирі складає 70-100 грн / м кв. (Ціна залежить від способу друку та виду тканини).

Реклама сприяє збільшенню попиту, цього можна досягти за допомогою різних видів реклами, наприклад, таких як зовнішня реклама, сувенірна продукція, поліграфія, реклама в Житомирі в комплексі може досягти будь-яких рекламних цілей, поставлених перед рекламною агенцією. Що стосується рекламної поліграфії, ми можемо запропонувати практично повний спектр поліграфічної продукції: візитки, рекламні листівки, флаєри, буклети, ліфлети, каталоги, брошури, рекламні проспекти, календарі, листівки, плакати, пластикові карти, наклейки, конверти з логотипом, папки, хенгери , блокноти, упаковка, прапорці, дипломи, бланки і т.д.