Кишенькові календарики як вид сучасної реклами.

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Блог/Кишенькові календарики як вид сучасної реклами.

Кишенькові календарики як вид сучасної реклами.

Маючи зручний формат (100 х 70 мм) кишеньковий календарик легко може розміститься в будь-якій кишені або гаманці. Замовники, розміщуючи свою інформацію про продукцію або послугу з одного боку і календар з іншого боку, можуть бути впевнені, їх рекламу бачитимуть точно протягом року. Велику роль відіграє і розробка дизайну, так що варто грамотно підійти до цього питання. Цікаві і яскраві календарики обов’язково привернуть увагу потенційних клієнтів. При друку кишенькових календариків використовують щільний папір або картон не великої щільності, також можлива ламінація однієї зі сторін або матове двосторонні покриття,  більш дорогі друкуються на дизайнерських картонах будимо вважати їх преміум класу.

Ми друкуємо кишенькові календарики будь якого тиражу та з великим вибором типу друку, з закругленими краями чи звичайними, стандартні та подвійні календарики.

Календарик це свого роду реклама та корисна річ тому людина отримавши календарик приймає його як потрібну річ а не рекламу, Ви можете бути впевнені в 100% що людина отримала такий календарик його не викинуть, що не можна сказати наприклад про листівках. Кишеньковий календарик вважається одним з кращих видів друкованої реклами!

2017-09-10T23:42:18+00:00 10.09.2017/Блог/