Самоклеюча плівка. Вітрини, фасади, транспорт та інше.

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Блог/Самоклеюча плівка. Вітрини, фасади, транспорт та інше.

Самоклеюча плівка. Вітрини, фасади, транспорт та інше.

Широкоформатний і інтер’єрний друк на самоклеючій плівці. Сьогодні самоклеюча плівка має дуже велике коло застосування. З її допомогою можливе оформлення вітрин, вікон, торгівельного та виставкового обладнання, брендування транспорту, виготовлення будь-якого розміру наклейок, вона використовується в дизайні інтер’єру, дуже розповсюджено в зовнішній рекламі та іншій рекламі. Наразі дуже великий вибір самоклеючої плівки, ми використовуємо самі розповсюджені плівки європейського та китайського виробництва, ви можете переглянути ціни у нас в прайсі. Ціна та відмінна якість зробили цей тип самоклеючої плівки найпопулярнішим в наш час. Вона з легкістю клеїться і демонтується, ламінується, ріжеться.

Ми друкуємо різноманітну плівку глянцеву, матову, перфоплівку, з різною якістю друку залежно від використання і вашого вподобання.

На сьогодні друк на плівці в Житомирі і України здійснюється за допомогою широкоформатного та інтер’єрного типу. Широкоформатний друк має дозвіл “360 – 720” dpi, інтер’єрна – “1080 – 1440” dpi. Якщо Ви хочете отримати чітке зображення з відображенням півтонів, тоді потрібно замовляти інтер’єрний друк. Він відрізняється фотографічною якістю, але має вищу вартість і ширину друку 1,59м, широкоформатний друк – 3,2-5м. У нас Ви можете замовити не тільки друк на самоклеючій плівці, а й макет реклами, додрукарської підготовки, монтаж / демонтаж. Вартість виготовлення залежить від способу друку та виду плівки.

2017-09-10T12:34:39+00:00 10.09.2017/Блог/