Таблички на ПВХ. Адресні таблички.

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Блог/Таблички на ПВХ. Адресні таблички.

Таблички на ПВХ. Адресні таблички.

Адресна табличка – це інформаційний покажчик, на якому зображено назву вулиці та номер будинку. Адресні таблички називають ще аншлагами, будинковими знаками, табличками будинку. Ці покажчики добре вписуються в інфраструктуру сучасного міського інформаційного середовища і допомагають людям орієнтуватися в місті, легко знаходячи необхідний будинок. Стандартів на адресні таблички не існує, тому на будинках можна зустріти таблички всіляких розмірів, форм і забарвлень, різноманітного дизайну. Таблички виготовляють з різних матеріалів за різними технологіями. Ми можемо виготовити як типові будинкові знаки, вписавши в них необхідне назва вулиці і номер будинку, так і виконати ексклюзивну розробку, виготовивши табличку оригінального дизайну.

Ми займаємось виготовленням табличок як адресних так і офісних, також у наявності завжди маємо таблички (Зачинено/Відчинено). Товщина таблички може бути різноманітною від 1 мм до 10 мм в залежності від потреб.

Найчастіше при виготовленні адресних табличок використовуються білий і синій кольори, але можливе виготовлення табличок будь-якого кольору або навіть різнокольорових. Плівка може бути світловідбиваючої, в цьому випадку вночі, при попаданні на табличку світла фар, вона світиться. Отвори для кріплення таблички робляться за місцем кріплення. Вона встановлюється безпосередньо на поверхню стіни або огорожі. Якщо табличка вимагає підсвічування, вона виготовляється у вигляді світлового короба за технологією, близькою до виготовлення світних букв. У цьому випадку бічні сторони виконуються з композитного матеріалу або з ПВХ, а лицьова сторона – з молочного акрилу, на який наноситься самоклеюча плівка із зображенням. Підсвічування може бути виконана з використанням ламп денного світла або світлодіодів.

2017-09-10T12:55:58+00:00 09.09.2017/Блог/