Виготовлення та друк картин. Чудовий подарунок!

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Блог/Виготовлення та друк картин. Чудовий подарунок!

Виготовлення та друк картин. Чудовий подарунок!

Що подарувати на свята? Адже завжди хочеться зробити ексклюзивний і незабутній подарунок для близьких людей. Друк фотографії на художньому полотні – це те, що треба. Повірте, цей подарунок, картини на полотні буде вічним! Ми можемо надрукувати будь-яке фото з Вашого архіву, скоригувавши дефекти. Нашому дизайнерові під силу зробити з Вашої фотографії справжній шедевр! За допомогою спеціальних фільтрів програми Adobe Photoshop ми зробимо її більш оригінальною, навіть можна добитися ефекту картини, написаної масляними фарбами. Звернувшись в будь-який салон рамок, Вам допоможуть натягнути надрукований полотно на підрамник і оформити картину в будь-яку рамку, якщо ви не плануєте робити рамку , то ми робимо галерейну натяжку полотна на підрамник (сучасні картини).

Друк картин будь якого розміру з звичайною чи галерейною натяжкою полотна на підрамник. Відправка по Україні безкоштовна новою поштою.

У будь-якому сімейному альбомі завжди знайдуться фотографії з молодості батьків. Це може бути і весільна фотографія, і будь-яка інша, яка особливо дорога для Вашої родини. Завдяки сучасним комп’ютерним технологіям і вмінню дизайнера, ми відреставруємо фотографію навіть 30-ти річної давності. Подарувавши такий зворушливий подарунок, ваші батьки будуть безсумнівно раді і він буде пам’яттю на довгі, довгі роки. Пропонуємо також друк на полотні репродукцій картин в натуральний розмір. Така картина зовні близька до оригіналу, необхідно тільки знайти якісний цифровий файл. Це воістину прекрасна прикраса будь-якого інтер’єру.

2017-09-10T12:18:32+00:00 10.09.2017/Блог/