Візитка. Доступна і ефективна реклама.

РА "ПРОМАЙСТЕР"/Блог/Візитка. Доступна і ефективна реклама.

Візитка. Доступна і ефективна реклама.

Візитка (візитна картка) є дуже важливим діловим інструментом компанії або окремої людини. Вона допоможе створити перше враження, представити вас і стане початком співпраці. Це найдешевший вид реклами, але, при цьому, не менш ефективний. Вперше виготовлення візиток з’явилося в Китаї, майже 2 тисячі років тому. До України ж вони прийшли за часів Івана Мазепи і були розкішшю, замовити їх могли тільки заможні і багаті люди. Зараз кожен може дозволити собі візитку, справа лише в її якості. Інформація, яку містить картка, повинна бути короткою, але в той же час важливою, а сама візитка повинна бути надійною і виконана з щільного матеріалу. Не менш важливим є дизайн: легко читатися шрифт, гармонійне поєднання відтінків, вибір основного фону, оригінальність.

Ми друкуємо візитки будь яким тиражем та розміром з великим вибором цупкості картону та виду покриття а саме: глянцеве ламінування, матове, вибіркове (гібридне) покриття, покриття SoftVelvet, або без покриття.

Особисті – використовують, в основному, для того, щоб представити свою персону співрозмовнику. Як правило, на них розміщують основну інформацію, яку хоче розповісти про себе людина. Тут фантазія у замовника може розігратися. Такі візитки несуть неформальний характер, тому оформлення може бути абсолютно несподіваним і нестандартним. Можна використовувати різноманітні матеріали і технології нанесення. Також немає чітких вимог до розмірів і колірних рішень.

Ділові – використовуються з метою встановлення потрібних контактів і будуть незамінні на зустрічах, семінарах, конференціях та інших заходах. Вони є «обличчям» людини або цілої компанії, тому повинні містити виключно важливу робочу інформацію, в деяких випадках – логотипи, слогани та рекламні дані. Тут краще вказувати повністю ім’я, прізвище та по батькові, особливо, якщо замовник – представник великої корпорації, директор, керівник або власник власного бізнесу. Оформлення часто лаконічне і суворе, візитка повинна справляти враження дорогою і статусної, тому використовуються недешеві матеріали, наприклад дизайнерський папір або картон.

Корпоративні візитні карткидрук візиток відбувається великими тиражами, вони є своєрідним «витратним матеріалом» для компанії. Часто лунають на вулицях потенційним клієнтам, або співробітникам компаній партнерів, використовуються на презентаціях і виставках, стоять в візитницях ресторанів, салонів краси, готелів та інших організацій колективного користування. Певних вимог, також, як і для персональних, немає. Всі деталі узгоджуються з клієнтом. Інформація може розміщуватися абсолютно будь-яка – контактні дані, відомості про сферу і області діяльності, схема проїзду до офісу і т.д. Чим більш інформативна буде корпоративна візитка, тим вона ефективніша.

2017-09-11T01:06:26+00:00 11.09.2017/Блог/